Seçtiğiniz antremanla
istediğiniz sonuçları alın.

Replace excuses with effort and keep training hard!

# Performans Programları

Pazardaki Fitness/Crossfit programlarının çoğu tek bir şeye; performans hedeflerine odaklanmakta. Bu elbette kötü veya uygulanamaz anlamına gelmemekte. Ancak sorun, üst performansı elde etme hedefinde, gelişim sürecinin gözardı edilmesidir. Kısaca doğrudan ateşi tutarsanız çoğunlukla yaralanırsınız. Uyguladığınız programda kendinizi kötü hissedersiniz, öngörülen antreman veya hedefleri gerçekleştiremezsiniz. Strong House programları, yüksek seviyede performans göstermeniz için gerekli becerileri geliştirmenize, güç ve kapasitenizi arttırmayı hedefleyerek kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Strong House Performans Programları, yeteneklerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.
Ücretsiz üye olup deneyebilirsiniz.

Her Strong House Performans Programı, 4 haftalık “mini döngülerde” çalışır. Her döngüde, antreman programları sizin, çeşitli güç, aerobik ve / veya anaerobik yapılarınızı ilerletmeye odakladır. Bu da, sizin genel fiziksel performansınızı iyileştirerek, hedeflerinize ulaşabilmenizi sağlar.

 

Her program, belirli bir Enerji Sistemine veya Enerji Sistemleri kombinasyonuna odaklanır. 4 haftalık "mini döngüler” boyunca ilerlemeniz sonucunda; kapasitenizi, genel gücünüzü ve performansınızı ölçmek için tasarlanmış periyodik testler uygulayacaksınız.

Performans Programları, 3 Enerji Sisteminin tamamına (Creatine Phosphate, The Aerobic System, and Glycolytic System) odaklanır. Programların her birinde, her hafta güç geliştirme, aerobik kapasite çalışması ve anaerobik dayanıklılık eğitimi bulunmaktadır. 

 

Programların her biri, birbirinin ilerlemesine müdahale etmeden 3 Enerji Sisteminin tümünü ilerletmek üzere tasarlanmıştır.

 

Süreç boyunca, becerilerinizin gelişimi, kas hacimi ve güç oluşumu garanti edilir!

# Herşeyin Başı

Daha güçlü olduğunuzda her şey daha kolaydır. Fonksiyonel Fitness alanındaki her beceri ve hareket güç temeli gerektirir. Gerekli güç olmadan becerilerimiz düzgün olmaz veya yapamayız. 

 

Strength programının odak noktası, en üst düzeyde güç ve hız gücü (speed strength) oluşturmak ayrıca yağsız kas kütlesini artırmaktır. Olimpik kaldırışlar, squat, press, bench ve deadlift program boyunca ilerleyecek ve vücudunuzun yapısal dengesi en üst düzeye çıkacaktır.